ŠK VAZKA Bratislava

Novinky

23.05: V 3.-4. kole ČP MTBO v Řásnej /usporiadala Jihlava/ získali výborné výsledky na strednej trati

2. miesto Stanka Fajtová WE
3. miesto Juraj Opršal M21C
V nedeľu Juraj vyhral dlhú trať a tak v ďalšom dvojkole ČP môže štartovať v kategórii M21B

Na pretekoch o Pohár oslobodenia mesta Pezinok v orintačnom behu sa darilo Žofke Kováčovej, ktorá získala v súčte troch etáp 2.miesto.

Blahoželáme a pozývame vás na oblastné OB preteky "Poznaj svoj les" túto nedeľu. Informácie nájdete aj na stránke www.orienteering.sk

EvaK


02.05: OPRAVA VÝSLEDKOV z 1. a 2. kolo SP OC v Rakúsku:

SPRINT 1.m. Rasťo Malátek /M40-/
LONG 2.m. Rasťo Malátek
3.m. Peter Mlynárik /M50-/
WE 5.m. Stanka Fajtová po oba dni.

Všetky výsledky nájdete na www.mtbo.sk
EvaK


01.05: Tento víkend v Rakúsku - úvodné dvojkolo SP OC v rámci madarského a rakúskeho pohára našim bajkerom "staroušom" vyšiel :
šprint :
2.m. Rasťo Malátek /M40-/

long :
3.m. Rasťo Malátek /M40-/ a Peter Mlynárik /M50-/

Nedala sa zahanbiť ani Stanka Fajtová v elite, pri účasti dvoch majsteriek sveta
skončila na 5. mieste.
Blahoželáme!

Preteky boli veľmi pekné, v peknom prostredí, s pekným centrom.....
EvaK


10.03: V spolupráci s TJ Farmaceut organizuje náš klub víkend orientačného behu na Kačíne.
Termíny:
23.4. Malý Vazkárik
24.4. Jarný elixír

Preteky sú pre deti, verejnosť a registrovaných /rebríček OB Západ/.
Všetkých srdečne pozývame, informácie na www.vazkarik.vba.sk a na FB Malý Vazkárik !!!
EvaK


10.03: Cyklistická sezóna je predo dvermi!

Priatelia bicyklovania horekopcom už naplno trénujú na tohtoročný RC&P MTB Uphill 2016, ktorý sa bude konať 9. apríla 2016.
EvaK


06.03: Dnes na veľmi pekne zorganizovaných pretekov 5. kola OB Západ s "luxusným " centrom na Kramároch sa predstavil v kategórii náš člen Ľuboš Ančic, ktorý získal 2. miesto

V kategóriii W55- Majka Fekiačová skončila na 3.m
Blahoželáme

Týmto kolom sa skončila sezóna tzv. "parkových OB" a začína sa behať v lese.
Stretneme sa o 2 týždne za Stupavou na 1. Jarnom kufri
EvaK


29.02: Ešte dopĺňam výsledky našich mladých členov na Skalke - M SR LOB:

štafeta M18
3.m. Adam a Adéla Navrátilovci

Dlhá trať W16
2.m. Adéla Navrátilová
3.m. Žofia Kováčová

Blahoželáme našim nádejám!
EvaK


29.02: 4. kolo OB Západ - Valentínske srdce v Budmericiach - výsledky vazkárov:

1.m. Matej Muller M19
2.m. Martinko Neradovič RD
3.m. Ondrej Kováč M12
2.m. Milan Kováč M45
2.m. Jozef Fekiač st. M55

Ďalšie kolo - Snežienky a machri organizuje ŠK Sandberg 6.3. na Kramároch!
Blahoželáme!
EvaK


29.02: Výsledky z MSR v LOB na Skalke:
Za výborných snehových podmienkach so žiaľ malou účasťou pretekárov sa našim vazkárom darilo.
Dlhá trať:
1.m. Štefan Šurgan M21
2.m. Stanka Fajtová W21
2.m. Oliver Lago M16
2.m. Oľga Lago W35
2.m. Eva Králová W45
3.m. Barbora Šmelíková W45

Štafety:
1.m. Oliver Lago, Matej Navrátil M14
2.m. Miroslav Lago, Milan Kováč
2.m. Stanka Fajtová, Natalka Šenková
3.m. Eva Králová, Barbora Šmelíková

Blahoželáme!
EvaK


14.02: III. kolo Zimnej ligy OB Západ v Modre - výsledky:

3.m. Milan Kováč M45-
3.m. Mária Fekiačová W55-

Muži M19- /štartovalo 34 pretekárov/
4.m. Matej Muller
11.m. Miroslav Lago
14.m. Juraj Opršal
premiéru v kategórii mal Martin Neradovič

V sobotu v Lesnom behu na Pajštún zvíťazil Matúš Trnovec !!!
Blahoželáme!!!
EvaK


17.01: V 2. kole Zimnej ligy OB Západ YETI ZIMA /RBA/ sa najviac darilo :
2.m. Stanka Fajtová W19-
3.m. Eliške Mlynárikovej W-12

Zaujímavé umiestnenie dosiahla absolventka Gymnázia Vazovova, Simone Skrúcaná, ktorá štartovala mimo súťaž v kategórii W19- a dosiahla 5. najlepší čas v kategórii.
Všetkým blahoželáme!
EvaK


17.01: Druhý deň Zimného stupavského maratónu naši "mlaďasi pokračovali v úspechoch.

10km zabehli na:
2.m. Matúš Trnovec
6.m. Andy Čully
Tieto výsledky znamenali pre nich stupne víťazov v celkovom hodnotení po oba dni:

1.m. Andi Čully
3.m. Matúš Trnovec

Blahoželáme !!!
Pre vysvetlenie - Čully štartoval pod hlavičkou rodinnej firmy AONE, ktorá je už roky sponzorom
nášho klubu.
EvaK



Andrej Čully
2. miesto na klasickej trati (juniori)
Majstrovstvá sveta v MTBO
Česká rep. 2015



Matej Müller
3. miesto v M-17
Európsky pohár dorastu,
Poľsko 2013



Danda Trnovcová, Natália Tyszová, Stanka Fajtová
3. miesto v štafetách
Majstrovstvá Európy v MTBO,
Poľsko 2013



Danda Trnovcová, Hanka Garde (Bajtošová), Stanka Fajtová
3. miesto v štafetách
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Madarsko 2012

3. miesto v štafetách
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Taliansko 2011



Eva Králová
1. miesto na klasickej trati!!!
Majstrovstvá sveta veteránov v MTBO, Madarsko 2012
2. miesto na dlhej trati
Majstrovstvá sveta veteránov v MTBO, Švédsko 2011


Hanka Garde (Bajtošová)

5. miesto v šprinte
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Taliansko 2011


1. miesto v šprinte!!!
3. miesto na dlhej trati
4. miesto na strednej trati
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Izrael 2009


1. miesto v šprinte!!!
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Poľsko 2008


2. miesto na strednej trati
3. miesto v šprinte
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Česká rep. 2007


2. miesto na strednej trati
Majstrovstvá sveta v MTBO,
Fínsko 2006