Názov pretekov     : Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III v OB
Dátum konania      : 09.04.2014
Miesto konania     : Bratislava - Petržalka, ZŠ Tupolevova 20
Usporiadatež       : Športový klub VAZKA Bratislava
Použitá mapa       : Dunajské rameno, 1:5000
Riaditež pretekov  : Miroslav Lago
Hlavný rozhodca    : Eva Králová
Stavitež tratí     : Paulína Májová

Protokol :

Preteky prebehli bez závad. Hlavný rozhodca ich schválil v celom rozsahu.

Výsledky všetkých kategórií (bez medzičasov)

Výsledky jednotlivých kategórií vrátane medzičasov :

Bratislava I.

I. ŽIACI SŠ
I. ŽIACI ZŠ
I. ŽIAČKY SŠ
I. ŽIAČKY ZŠ

Výsledky družstiev

I. ŽIACI SŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1Gymnázium Grösslingová A14:3415:3015:3645:40
2Gymnázium sv. Uršule A15:3419:4521:4357:02
3Gymnázium Grösslingová D17:2818:2521:4957:42
4Gymnázium Grösslingová C18:3020:3421:1060:14
5Gymnázium Vazovova A16:4122:5024:1863:49
6Gymnázium Grösslingová B21:4721:5323:2667:06
7Gymnázium Grösslingová E20:3023:1325:1869:01
8Gymnázium sv. Uršule B20:3523:5624:4369:14
9SPŠ Fajnorovo nábr18:4426:5136:0481:39
10Gymnázium Vazovova B30:0035:2237:44103:06

I. ŽIACI ZŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1Gymnázium Grösslingová13:3615:3915:5545:10
2Gymnázium sv. Uršule A15:3016:4918:2050:39
3ZŠ Jelenia B30:2130:5031:5693:07
4Gymnázium sv. Uršule17:5721:3253:4693:15
5Gymnázium Vazovova B29:2332:4133:5896:02
6Gymnázium Vazovova C27:4930:4339:2597:57
7Gymnázium sv. Uršule B25:5250:0954:50130:51
8ZŠ Vazovova A30:0037:0568:13135:18
ZŠ Vazovova B22:5549:12
ZŠ Jelenia A35:2051:49
Gymnázium Vazovova A25:5729:51
Gymnázium Vazovova D45:26

I. ŽIAČKY SŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1Gymnázium Grösslingová18:1621:4223:5563:53
2Gymnázium sv. Uršule A24:2926:1231:4782:28
3Gymnázium Vazovova31:0031:2936:5099:19
4Gymnázium sv. Uršule B31:2639:5045:18116:34

I. ŽIAČKY ZŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1Gymnázium sv. Uršule C20:3224:2824:3269:32
2Gymnázium Grösslingová22:4223:2223:3069:34
3Gymnázium sv. Uršule B20:2725:3525:3571:37
4ZŠ Vazovova B21:5225:1227:1474:18
4Gymnázium sv. Uršule A21:5225:1227:1474:18
6ZŠ Vazovova A23:5326:5430:3781:24
7Gymnázium sv. Uršule D32:3944:1044:32121:21
8Gymnázium Vazovova34:5545:1561:07141:17
ZŠ Jelenia39:2065:08

Bratislava III.

III. ŽIACI SŠ
III. ŽIACI ZŠ
III. ŽIAČKY SŠ
III. ŽIAČKY ZŠ

Výsledky družstiev

III. ŽIACI SŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1Gymnázium Hubeného16:1118:1319:5354:17
2SOŠ Kadnárova30:3832:4345:09108:30

III. ŽIACI ZŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1ZŠ a MŠ Odborárska A25:0025:5026:1077:00
2ZŠ a MŠ Odborárska B19:3028:2133:4881:39
3ZŠ s MŠ Cádrova34:2740:1040:28115:05

III. ŽIAČKY SŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1SOŠ Kadnárova38:4644:3948:46132:11

III. ŽIAČKY ZŠ

PoradieNázov školy a družstva 123Súčet
1ZŠ a MŠ Odborárska A20:2822:5027:5571:13
2ZŠ Jeséniová30:1732:0836:0498:29
3ZŠ s MŠ Cádrova36:1239:2340:21115:56
4ZŠ a MŠ Odborárska B41:1942:5943:56128:14
SZŠ Waldorfská13:4563:04